Dragon rutting to event pojawiający się w okolicy świąt wielkanocnych. Polega on na zbieraniu smoczych jaj porozrzucanych po całym świecie. Wystarczy stanąć na obiekcie przypominającym gniazdo. Wtedy w naszym plecaku pojawi się losowe jajko: -czerwone - daje 100% życia -niebieskie - daje 100% many -fioletowe - daje 50% życia i many -żółte - 200% naturalnej regeneracji na 5 minut -różowe - +5% obrażeń na 5 minut -zielone - +5% obrony na 5 minut -białe - tworzy niezniszczalnego smoka na jakiś okres czasu -złote - najcenniejsze jajko, dlaczego? Złote jajko możemy wymienić u NPC znajdującego się w mieście aurea na dowolne inne jajko. Możemy też zachomikować 15 złotych jaj i wymienic je na dragon cage (potrzebne to nam do stworzenia pet smoka). Na mapie pojawiają się także prawdziwe smoki-bossy, z którymi można walczyć. Nagroda za pokonanie bestii to 1 złote jajko dla wszystkich więc trzeba szybko zbierać :D " /> TibiaME - Artykuły - Dragon Rutting Event

0
Zamknij okno

Zaloguj się, aby zobaczyć ten panel
menu_title
Polish English
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title

Dragon Rutting Event

11111
Zaloguj się, aby zagłosować

Dragon rutting to event pojawiający się w okolicy świąt wielkanocnych. Polega on na zbieraniu smoczych jaj porozrzucanych po całym świecie. Wystarczy stanąć na obiekcie przypominającym gniazdo. Wtedy w naszym plecaku pojawi się losowe jajko:
-czerwone - daje 100% życia
-niebieskie - daje 100% many
-fioletowe - daje 50% życia i many
-żółte - 200% naturalnej regeneracji na 5 minut
-różowe - +5% obrażeń na 5 minut
-zielone - +5% obrony na 5 minut
-białe - tworzy niezniszczalnego smoka na jakiś okres czasu
-złote - najcenniejsze jajko, dlaczego?

Złote jajko możemy wymienić u NPC znajdującego się w mieście aurea na dowolne inne jajko. Możemy też zachomikować 15 złotych jaj i wymienic je na dragon cage (potrzebne to nam do stworzenia pet smoka).

Na mapie pojawiają się także prawdziwe smoki-bossy, z którymi można walczyć. Nagroda za pokonanie bestii to 1 złote jajko dla wszystkich więc trzeba szybko zbierać :D
NOVAXON
menubottom
menu_title

Login:
Hasło:
Register
menubottom
menu_title
menubottom
Copyright by Mertuch © 2010
TibiaME and Tibia are trademarks of CipSoft GmbH, Germany. All TibiaME content is copyrighted by CipSoft. www.tibiame.com is the only official TibiaME website.