1. JAK ZDOBYĆ: Udajemy się na południe od aurea (na lewo od Magic Academy)i rozmawiamy z Teraduir - odsyła on nas do Braxduir'a. Od niego dostajemy zadanie na zdobycie 10 dusz wilków. Robimy to tak: gdy bijemy wilka używamy specjalnego przedmiotu (Spirit Catcher) gdy ma on około 1/3hp. (gdy pokaże się napis Swoop- sukces). Jak mamy 10 dusz wracamy zadowoleni do NPC'ta. Dostajemy w nagrodę runkę z wilkiem(ma 300 ładunków). Możemy mieć także: -Hornet -Scorpion -Sabrecat -Troll -Crocodile -Bat -Dragon(wymaga itemu z "Dragon Rutting event") 2. SPIRIT CATCHER - główny item do pozyskiwania dusz zwierząt by zrobić z nich pety, można kupić taki u Wyondur'a za wszystkie gemy jakie są w grze lub dostarczyć mu Dunidars Gem. Idziemy w takim razie do Dunidara - dostajemy zadanko na zabicie 20 hornetów - nagroda to właśnie Dunidars Gem. 3.WALKA: Podczas walki nasz pet może zostać zraniony, jego hp wyświetla nam się na takiej zasadzie jak informacja o zdobytym EP jednak z ta różnica ze liczby "wylatują" z naszego peta (np:76%hp), dzieje się to tylko gdy ma mniej niż 100%hp i się leczy. 4. WHIZPETS - sklep z przedmiotami dla zwierzątek - karma itp -Pet salve +150 pet hp -Pet balm +300 pet hp -Pet cure +600 pet hp 5. INFO O ZWIERZĄTKU: Mozemy sie dowiedziec wszystkiego o naszym pecie klikajac: Character info > Pets > (np:wolf) > Details. Mamy tam atak, słabość, hp, zadowolenie (trza zwierza karmic). 6. ŚMIERĆ PETA: standardowo traci 10% podobnie jak w przypadku śmierci gracza bez ochrony expa. Traci on także kilka procent satysfakcji. 7.SATYSFAKCJA - możemy ja podnieść poprzez karmienia naszego peta (karma dostępna jest w "petshop" kolo wszystkich NPC powiązanych z tresowaniem). Satysfakcja wpływa na walkę naszego peta. 8.LVLOWANIE PETA: (ep boost nie dziala na peta) 1-5lv normalny 6-10lv biala czaszka 11lv wzwyz czerwona czaszka 9.ILOŚĆ PETÓW: standardowo możemy mieć 2, by mieć więcej musimy zapłacić platyną (co za zdziwienie :D)" /> TibiaME - Artykuły - Tresowanie

0
Zamknij okno

Zaloguj się, aby zobaczyć ten panel
menu_title
Polish English
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title

Tresowanie

11111
Zaloguj się, aby zagłosować
Tutaj powiem wszystko o zwierzątkach :D

1. JAK ZDOBYĆ: Udajemy się na południe od aurea (na lewo od Magic Academy)i rozmawiamy z Teraduir - odsyła on nas do Braxduir'a. Od niego dostajemy zadanie na zdobycie 10 dusz wilków. Robimy to tak: gdy bijemy wilka używamy specjalnego przedmiotu (Spirit Catcher) gdy ma on około 1/3hp. (gdy pokaże się napis Swoop- sukces). Jak mamy 10 dusz wracamy zadowoleni do NPC'ta. Dostajemy w nagrodę runkę z wilkiem(ma 300 ładunków). Możemy mieć także:
-Hornet
-Scorpion
-Sabrecat
-Troll
-Crocodile
-Bat
-Dragon(wymaga itemu z "Dragon Rutting event")
2. SPIRIT CATCHER - główny item do pozyskiwania dusz zwierząt by zrobić z nich pety, można kupić taki u Wyondur'a za wszystkie gemy jakie są w grze lub dostarczyć mu Dunidars Gem. Idziemy w takim razie do Dunidara - dostajemy zadanko na zabicie 20 hornetów - nagroda to właśnie Dunidars Gem.
3.WALKA: Podczas walki nasz pet może zostać zraniony, jego hp wyświetla nam się na takiej zasadzie jak informacja o zdobytym EP jednak z ta różnica ze liczby "wylatują" z naszego peta (np:76%hp), dzieje się to tylko gdy ma mniej niż 100%hp i się leczy.
4. WHIZPETS - sklep z przedmiotami dla zwierzątek - karma itp -Pet salve +150 pet hp -Pet balm +300 pet hp -Pet cure +600 pet hp
5. INFO O ZWIERZĄTKU: Mozemy sie dowiedziec wszystkiego o naszym pecie klikajac: Character info > Pets > (np:wolf) > Details. Mamy tam atak, słabość, hp, zadowolenie (trza zwierza karmic).
6. ŚMIERĆ PETA: standardowo traci 10% podobnie jak w przypadku śmierci gracza bez ochrony expa. Traci on także kilka procent satysfakcji.
7.SATYSFAKCJA - możemy ja podnieść poprzez karmienia naszego peta (karma dostępna jest w "petshop" kolo wszystkich NPC powiązanych z tresowaniem). Satysfakcja wpływa na walkę naszego peta.
8.LVLOWANIE PETA: (ep boost nie dziala na peta) 1-5lv normalny 6-10lv biala czaszka 11lv wzwyz czerwona czaszka
9.ILOŚĆ PETÓW: standardowo możemy mieć 2, by mieć więcej musimy zapłacić platyną (co za zdziwienie :D)
NOVAXON
menubottom
menu_title

Login:
Hasło:
Register
menubottom
menu_title
menubottom
Copyright by Mertuch © 2010
TibiaME and Tibia are trademarks of CipSoft GmbH, Germany. All TibiaME content is copyrighted by CipSoft. www.tibiame.com is the only official TibiaME website.