0
Zamknij okno

Zaloguj się, aby zobaczyć ten panel
menu_title
Polish English
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title

Dulmar i shadgurn

11110
Zaloguj się, aby zagłosować
Nagroda za każdy punkt to 65790 Exp.
1. Na początek należy zdobyć książkę, która jest ukryta na lewo od Bosa Igora. Następnie zanosimy ja do kowala Fabry na Ashmore.

2. Zdobywamy 12 kamieni(4blood, 4burning i 4void z Igora Nekriona i Cerb king). Używamy ich w tym takim żółtym :D obok Fabry'ego.

3. Idziemy z Talizmanem & Dark Soul Stone do Fabry'ego. (Dark Soul Stone dropi po ubiciu każdego bosa w ashmore - z niego samego. Talizman wypada jako nagroda - w pokoju na końcu) po tym dostajemy Soul Vessel.

4. Soul Vessel musimy naładować ubijając 500 potworków. Kamień zamieni się w Loaded soul vessel. Standardowo ciśniemy znowu do każdy wie kogo xD (nie, nie do Voldemorta).

5. Potem dostajemy możliwość wyboru od Fabry'ego. Wybieramy broń na Wiza czy Wara ? W zależności od wyboru dostajemy Blank void Blade/Staff.

6. Musimy na 10sec spalic Blank void Blade/Staff w Hellfire od Horniga (klikamy use jak nam przypieka poślady ten ogień :D). Jak item zmieni wygląd to ciśniemy do Farby'ego

7. Ostatnia faza: Potrzebujemy Demonic Essence na wiz wpn lub Hamer of Kha'zur na war wpn. Fabry potrzebuje także naszego golda-100k (co za skąpiradło). Po tej długiej drodze nareszcie możemy odejść z nowa bronią :) powodzenia
novaxon
menubottom
menu_title

Login:
Hasło:
Register
menubottom
menu_title
menubottom
Copyright by Mertuch © 2010
TibiaME and Tibia are trademarks of CipSoft GmbH, Germany. All TibiaME content is copyrighted by CipSoft. www.tibiame.com is the only official TibiaME website.