0
Zamknij okno

Zaloguj się, aby zobaczyć ten panel
Zaloguj się aby używać shoutboxa
menu_title
Polish English
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title

Client Hi-res na symbiana v3 - informacje

Jak informuje mnie CipSoft:
Aktualnie pracujemy nad interfejsem użytkownika w kliencie v3 oraz nad obsługą klawiatury. Pomimo układu obsługi porównywalnego ze starszą wersją, w nowym wystąpią pewne różnice mające na celu usprawnić grę, jak np chat z paskiem (skrollem- jeśli nie zdążysz przeczytać wiadomości, możesz użyć skrolla, aby odczytać wcześniejszy tekst) oraz trochę innych rzeczy. Naszym zadaniem mimo wszystko jest trzymać się klasycznej obsługi tak blisko, jak jest to możliwe, więc gracze nie powinni mieć problemu z obsługą nowego interfejsu.
Screen news
Dodał: Mertuch, dnia: 29.07.2010, 14:51

Czas na klienta high res!

Pierwszy klient wysokiej rozdzielczości na telefony z symbianem s60v5 jest już dostępny! Odnajdziesz w nim zaawansowany interfejs, wyszukaną grafikę i o wiele lepsze wykonanie. Odwiedź sekcję download, aby pobrać tego cleinta za damo!

Dodatkowo wprowadziliśmy ulepszenia do klienta niższej rozdzielczości symbiana S60 oraz S60v3. Nowa wersja klienta javy J2ME jest również dostępna.

Mamy dla was więcej dobrych informacji: Od teraz wszystkie klienty mają wbudowane mini-mapy! Nie ma teraz różnicy pomiędzy klientami gold, a klientami darmowymi, zaś żeby używać mapy, nie musisz również mieć postaci z premią. A więc? Na co czekasz? Wchodź do gry!
Screen news
Dodał: Mertuch, dnia: 23.07.2010, 12:09

Nowa strona ruszyła

Jak wszyscy widzą nowa wersja strony TibiaME.com.pl właśnie ruszyła. Niestety z powodów technicznych wasze konta ze starej strony musiały zostać usunięte. Zapraszam więc do ponownej rejestracji!
Kilka rzeczy w kwestii budowy - parę opcji jest jeszcze do zrobienia. Większość jest wypisanych na forum, niektóre mam tylko w głowie i trzymam je, jako niespodzianki.
Tak jak obiecałem, po opublikowaniu nowej strony, zaczynam uzupełniać dane, więc jutro czeka mnie sporo pracy!
Mam nadzieję, że chociaż większości nowa strona się spodoba!
Pozdrawiam,
Mertuch
Dodał: Mertuch, dnia: 20.06.2010, 01:58

TibiaME Hi-res Client dopiero przed zimą!

Jak podaje GM-Jugidator:
Cóż, ostatnim razem stawiałem na październik 2009. Dlatego więcej nie będę stawiał ;)
Definitywnie klient wyjdzie w roku 2010 i prawdopodobnie przed zimą.
Nie jestem programistą i jedyne co mogę powiedzieć, to to, że moja praca związana z klientem hi-res została wykonana.
Chcemy wykonać to tak dobrze, jak tylko się da, a po drugie tak szybko jak jest to możliwe, więc podążamy tym samym tokiem rozumowania co wy. Mamy tu bardzo dużo pracy. Na przykład, mieliśmy około 10.000 miejsca na mapie, które się zmieniły. Wyglądają prawie tak samo, ale musieliśmy je zmienić z technicznego powodu. To samo tyczy się programowania i grafiki. Każda grafika stworzona na przełomie 6 lat musiała zostać przerysowana od nowa. Z programistycznego punku widzenia, wszystko zostało stworzone ze szkiców, zaś TibiaME jest czymś więcej niż pokazywaniem pociętej grafiki na wyświetlaczu. Tak naprawdę jest to najbardziej ogarnięta aplikacja na telefony komórkowe. ;)
Więc siądźcie spokojnie, bo wszyscy pracujemy bardzo ciężko, więc nie będziecie zawiedzeni.
Dodał: Mertuch, dnia: 17.06.2010, 20:31
Pokaż stronę:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
menubottom
menu_title

Login:
Hasło:
Register
menubottom
menu_title
menubottom
Copyright by Mertuch © 2010
TibiaME and Tibia are trademarks of CipSoft GmbH, Germany. All TibiaME content is copyrighted by CipSoft. www.tibiame.com is the only official TibiaME website.