0
Zamknij okno

Zaloguj się, aby zobaczyć ten panel
menu_title
Polish English
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
menubottom
menu_title
Trudność

Pyramus Quest

Wymagania: Premium
Nagrody: (potion of might)(holy robe)
Informacje:
Do zabicia: BugSlimeWolfBatGhostWitch
Opis: Quest zaczyna się u ducha o imieniu Pyramus.
Płacze on dlatego, że jest duchem, czego nienawidzi i obawia się, że nigdy więcej nie zobaczy swojej miłości - Thisby. Nie pamięta jednak co się z nią stało. Gdy duch zauważa, że się go nie boisz, pyta Cię o pomoc. Musisz dowiedzieć się od ludzi z Ashmor, co Pyramus zrobił.
Udaj się na południowy wschód, do starego Loghana.
Po zapytaniu się o Pyramusa, odpowiada, że nie może się skoncentrować, ponieważ slimy w jaskini obok wydają okropne dźwięki, które nie dają wyspać się Loghanowi. Poprosi Cię on o pomoc w postaci zabiciu 5 slimów. W zamian przypomni on sobie coś o Pyramusie.
Udaj się na północ do jaskini, aby zabić 5 slimów. Po wykonaniu zadania wróc się do Loghana.
Loghan podziękuje Ci, za możliwość spokojnego snu. Mówi on o smutnej historii Pyramusa i Thisby. Byli oni sąsiadami, których pochłonęła miłość, ale ojciec Thisby był potężnym generałem i nie pozwalał na ich związek. Robił wszystko co mógł, aby ich rozdzielić. Zamknął córkę w domu i wyrzucił klucz. To było ciężkie dla pary, jednak nigdy nie przestali się kochać. Loghan zna dalszą część historii, ale chciałby się pożądnie wyspać. Odeśle nas do starej wiedźmy, która opowie nam więcej.
Udaj się poprzez góry na północ do Aluki w lesie wiedźm.
Wiedźma mówi do siebie, nie wie o co nam chodzi. Jednak po jakimś czasie wyczytuje ze szklanej kuli nasze imie. Zapowiada ona nadejście kogoś, kto przerwie straszną klątwę. Opowiada ona o dwóch braciach Generałach- Lartoku i Bratusie, którzy nienawidzili się i walczyli ze sobą używając całej swojej armii. Wspomniała też o Thisbie. Nie znasz jej, jednak znasz Pyramusa, syna Bratusa. Wiedźma nie wie co dokładnie się z nim stało, jednak ma jego serce. Odda Ci je w zamian za drobną przysługę. Musisz przynieść jej torbę z ziołami z domku obok.
Udaj się do domku obok na poziom -2 po torbę z ziołami dla Aluki.
W podziękowaniu za torbę, wiedźma da nam serce. Poprowadzi nas do zamku nieopodal, abyśmy zdjęli klątwę.
W zamku porozmawiaj z Jamesem, aby uzyskać dostęp do wejścia do zamku (wejście zachodnie).
James opowie nam dalszą część historii- Pyramus chciał zabić ojca Thisby. Przyrządził śmiertelną miksturę i dał ją Thisbie, aby przekazała go swojemu ojcu. Ta jednak omamiona słodkim zapachem cieczy, myślała, że to perfumy i je wypróbowała. Mając serce, możesz zdjąć jednak klątwę.
Udaj się do zachodniej części zamku, aby oczyścić serce.
Na miejscu znajdziesz Thisbę. Uważa ona, że Pyramus zrobił źle, nie dlatego, że ją zabił, ale dlatego, iż chciał rozwiązać problem poprzez morderstwo.
Po oczyszczeniu serca przez Thisbę udaj się do Pyramusa.
Po przekazaniu mu wszystkich zdobytych informacji oraz oczysczonego serca zostaniesz nagrodzony zbroją - Holy robe.
screen
menubottom
menu_title

Login:
Hasło:
Register
menubottom
menu_title
menubottom
Copyright by Mertuch © 2010
TibiaME and Tibia are trademarks of CipSoft GmbH, Germany. All TibiaME content is copyrighted by CipSoft. www.tibiame.com is the only official TibiaME website.